Tolgahan Sayışman, Deprem Korkusu Nedeniyle Ailecek Ülkeden Taşındıkları İddiasına Cevap Verdi

Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz günlerde çıkan, Almeda Abazi’nin deprem korkusu sebebiyle ailecek Arnavutluk’a taşındıkları iddiasına cevap verdi. Detaylar ?

2017 yılında evlenen ve iki dünya tatlısı çocuğu olan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, mutlu aile yaşantısıyla ve hem gözden uzak hem de yakın olmayı başarabilmeleriyle öne çıkan çiftlerden.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde Magazinin oldukça sevdiği ve takip ettiği çift hakkında Almeda Abazi’nin deprem korkusu sebebiyle ülkeyi terk ettiklerine dair bir haber çıkmıştı.

Bu herkesin kendi kararı, kimsenin de karışma lüksü yok. Başka bir ülkeyi taşınmayı seçmelerinin de herhangi bir tepkiyle karşılanması gerekmiyordu aslında ama “Ülkeyi terk ettiler” vurgusu, sosyal medya kullanıcılarını birazcık ayağa kaldırmıştı.

Fakat Tolgahan Sayışman, havada oluşan sis bulutunu dağıtmak istemiş olacak ki, geçtiğimiz saatlerde konuyla ilgili bir açıklama yaptı sosyal medya hesabından.

Sayışman, önce Amerika’ya sık sık gittikleri dönemde de böyle iddialar çıktığını fakat o zaman olduğu gibi şimdi de ülkeyi terk etmek gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtti. ?

Ardından da, eşinin vatanı olan Arnavutluk’ta zaten çok uzun süredir yerleşik bir düzenleri olduğunu duyurdu.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x