Sarunas Jasikevicius, Fenerbahçe Beko’yla anlaşma sürecini anlattı! ‘Sabırsızlanıyorum’

Sarunas Jasikevicius, Fenerbahçe Beko’yla sözleşme imzalamasının ardından ilk açıklamasını kulüp televizyonuna yaptı. Anlaşma sürecini anlatan Sarunas Jasikevicius, “Transfer sürecimde her şey çok yoğun ve hızlı bir şekilde oldu. Elbette yaşanan durum kolay değil ama günün sonunda biz işimizi yapmak, Fenerbahçe’ye maçlar ve umarım ki büyük başarılar kazanması adına yardım etmek için buradayız. Ben kesinlikle burada olduğum için çok heyecanlıyım. Burada benim için çok fazla tanıdık yüz ve mekân var. Çok kolay bir durum olmadığının farkındayım, bu nedenle de herkesin desteğine ihtiyacımız olacak. Ancak yavaş yavaş bazı yeni fikirleri hayata geçirmeye çalışacağız. Bu fırsat için minnettarım ve önümüzdeki dönem için sabırsızlanıyorum” dedi.

Fenerbahçe’ye geri dönmenin kendisini heyecanlandırdığını vurgulayan Jasikevicius, “Her ne kadar uzun yıllardır antrenörlük yapmış olsam da burada oyuncu olarak geçirdiğim günler çok da uzak bir tarihmiş gibi gelmiyor. Bu çok çılgınca ve aslında harika. Fenerbahçe’nin ne anlama geldiğini bilmek, bu kulübün arkasında ne kadar taraftarı olduğunu ve onların bize ne kadar büyük destek sağladığını hissederek sahaya çıkmak müthiş bir şey. Bu, çok heyecan verici” ifadelerini kullandı.

Monaco maçı hakkında da konuşan Jasikevicius, “Monaco maçına gelecek olursak; herkesin onların kalitesinin farkında olduğunu düşünüyorum. Son olarak Final Four’da yer almış, koçları ve oyuncu gruplarıyla devamlılığı olan bir proje takımı. Sadece parkeye çıkmalı, elimizden gelenin en iyisini yapmalı ve kazanmaya çalışmalıyız. Elbette içinde bulunduğumuz durumda her şey gerçekten çok hızlı oldu. Oyuncularımızı, sahip oldukları oyun düzeninin üzerine çok ufak dokunuşlarla ve bilgilerle bu maça hazırlamaya çalışacak, karşılaşmayı kazanmak için mücadele edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x